Double Penetrator RSV-015
| Color | SKIN |
| Total Length | 7" |
| Insertable Length | 5" |
| Dia | 4" |
| Material | SILICONE |
| No. of Battery Required | 2 |
| Size of Battery | AA |
| Vibrating | YES |
| Imported From | UK |
₹7,532.00
Price
rty
ewr