Sort by:
Showing 1-12 of 34 item(s)
Diamond Princess Luxury...
| Color | BLACK |
| Total Length | 4" |
| Insertable Length | 3" |
| Dia | 2" |
| Material | TPR |
| No. of Battery Required | 1 |
| Size of Battery | AAA |
| Vibrating | YES |
| Imported From | UK |
₹4,707.00
Price
Desire Barbie Vibrator LXV-007
| Color | PINK |
| Total Length | 7 inches |
| Insertable Length | 2.5 inches |
| Dia | 4.2 |
| Material | SILICONE |
| Rechargable | NO |
| Wireless | NO |
| No. of Battery Required | 2 |
| Size of Battery | AAA |
| Vibrating | YES |
| Vibrating Mode | 7 MODE VIBRATION |
| Weight | 106 gms. |
| Imported From | UK |
₹8,474.00
Price
Xuanai Brand LED Luminous...
| Color | WHITE |
| Total Length | 6 inches |
| Insertable Length | 4 inches |
| Dia | 2.5 |
| Material | FIBRE |
| Rechargable | USB |
| Wireless | YES |
| No. of Battery Required | NA |
| Size of Battery | NA |
| Vibrating | YES |
| Vibrating Mode | SINGLE |
| Weight | 36 gms. |
| Imported From | UK |
₹5,649.00
Price
Clitoral Stimulation Luxury...
| Color | SOFT VIOLET |
| Total Length | 5.3 inches |
| Insertable Length | 4 inches |
| Dia | 2.7 |
| Material | SILICONE |
| Rechargable | NO |
| Wireless | NO |
| No. of Battery Required | 1 |
| Size of Battery | AA |
| Vibrating | YES |
| Vibrating Mode | SINGLE |
| Weight | 98 gms. |
| Imported From | UK |
₹6,590.00
Price
Luxurious Field Multispeed...
| Color | NEON PINK |
| Total Length | 5.3 inches |
| Insertable Length | 3.6 inches |
| Dia | 3 |
| Material | CYBERSKIN SILICONE |
| Rechargable | NO |
| Wireless | NO |
| No. of Battery Required | 2 |
| Size of Battery | AAA |
| Vibrating | YES |
| Vibrating Mode | 8 MODE VIBRATION |
| Weight | 85 gms. |
| speciality | VELVET TOUCH |
| Imported From | UK |
₹12,240.00
Price
Wild Flirt Luxury Vibe LXV-012
| Color | HOT PINK |
| Total Length | 8 inches |
| Insertable Length | 4 inches |
| Dia | 3.2 |
| Material | SILICONE |
| Rechargable | NO |
| Wireless | NO |
| No. of Battery Required | 2 |
| Size of Battery | AAA |
| Vibrating | YES |
| Vibrating Mode | 10 MODE VIBRATION |
| Weight | 87 gms. |
| Imported From | UK |
₹10,357.00
Price
rty
ewr