Sort by:
Showing 1-12 of 74 item(s)
Active filters
- Availability: In stock
Female Purse Vibrator DV-004
| Color | PURPLE |
| Total Length | 4 |
| Insertable Length | 3 |
| Dia | 2 |
| Material | TPR |
| No. of Battery Required | 1 |
| Size of Battery | AAA |
| Vibrating | YES |
| Weight |
| imported from | UK |
₹2,824.00
Price
Super Natural Black...
| Color | black |
| Total Length | 4” |
| Insertable Length | 3 |
| Dia | 2 |
| Material | SILICONE |
| No. of Battery Required | 2 |
| Size of Battery | AA |
| Vibrating | YES |
| Weight |
| imported from | UK |
₹5,649.00
Price
Crystal Realistic Vibrator...
| Color | PINK |
| Total Length | 7" |
| Insertable Length | 5" |
| Dia | 4" |
| Material | SILICONE |
| No. of Battery Required | 2 |
| Size of Battery | AA |
| Vibrating | YES |
| Imported From | UK |
₹5,649.00
Price
Mr.Dong Realistic Vibrator...
| Color | BEIGE |
| Total Length | 9 |
| Insertable Length | 8 |
| Dia | 5 |
| Material | SILICONE |
| No. of Battery Required | 2 |
| Size of Battery | AA |
| Vibrating | YES |
| Imported From | UK |
₹5,649.00
Price
Finger Dildo DV-019
| Color | BEIGE |
| Total Length | 8 |
| Insertable Length | 6 |
| Dia | 4 |
| Material | SILICONE |
| No. of Battery Required | 1 |
| Size of Battery | AA |
| Vibrating | YES |
| Imported From | UK |
₹5,084.10
Regular price
₹5,649.00
Price
Long Tough Jelly Realistic...
| Color | BLUE |
| Total Length | 9 inches |
| Insertable Length | 3.5 inches |
| Dia | 4.5 |
| Material | TOUGH JELLY |
| Rechargable | NO |
| Wireless | NO |
| No. of Battery Required | 2 |
| Size of Battery | AA |
| Vibrating | YES |
| Vibrating Mode | SINGLE |
| Weight | 156 gms. |
| Imported From | UK |
₹5,649.00
Price
rty
ewr